Plakát A4-.pdf

EDITED_Program 6.11.2019-1.pdf 

0. kategorie

1) W. A. Mozart: Allegro                                                 Anežka Mlejnková, 2. cena

    C. Gurlitt: Noveletta                                                   ZUŠ I. Hurníka, Praha 2

                                                                                        pedagog Taťána Vejvodová

 

2) M. Dlouhý: Písničky z lesa Řáholce                              Evelína Kasalová, 1. cena

                                 Mančina písnička                              ZUŠ Dubí

                                 Zvědavá kukačka                              pedagog Věra Vlková

                                 Vodník Volšoveček

                                 Ohnivý mužíček                             

                                                                                       

3) T. K. Tuttle: Stíny v laguně                                        Adam Nop, 1. cena

    W. Gillock: Tarantella                                                ZUŠ Na Popelce, Praha 5

                                                                                      pedagog Petra Vejvodová

 

4) I. Berkovič: Etuda a moll podle Paganiniho             Anežka Frintová, 1. cena

   R. Krentzlin: Škádlení                                                GMHS, Praha 3

                                                                                      pedagog Peter Toperczer

 

5) P. I. Čajkovskij: Starofrancouzská píseň                Tereza Nopová, 1. cena

                              Zpěv skřivánka                             ZUŠ Na Popelce, Praha 5

                                                                                    pedagog Petra Vejvodová

I. kategorie

6) K. Slavický: 12 malých etud                                     Veronika Hýková, 2. cena

                            č.4 - Moderato                                  GMHS, Praha 3

                            č.2 - Moderato, molto ritmico            pedagog Anna Repiská

                                                                            

7) J. A. Benda: Sonatina a moll                                      Sophia Bukh, 1. cena

                                                                                        ZUŠ J. Zacha, Čelákovice

                                                                                        pedagog V. Hanžlíková Kraf

 

8) G. Goldenberg: Černé klávesy                                   Matěj Korytář, 1. cena

    M. Dlouhý: Ptám se, ptám se, pampeliško                 ZUŠ Říčany

    D. Kabalevskij: Toccatina                                            pedagog Petr Malínek

                                                                                       

9) J. S. Bach: Malé preludium F dur                               Eliška Gabrielová, 1. cena

   M. Mosonyi: Kinderball – Szene                                  ZUŠ J. Zacha, Čelákovice

                                                                                        pedagog V. Hanžlíková Kraf

 

10) J. K. Vaňhal: Sonatina F dur                                    Mariana Kasíková, 1. cena

                         Cantabile. Andante. Allegro                   GMHS, Praha 3

                                                                                        pedagog Peter Toperczer

                                

 

----------------------přestávka---------------------------

 

 

II. kategorie

11) J. S. Bach: Malé preludium g moll                          Johana Vítová, 2. cena

      B. Martinů: Loutky III - Pohádka                             ZUŠ I. Hurníka, Praha 2

      E. Poldini: Tarantella                                               pedagog Taťána Vejvodová

                                                                                                             

                                                                                                  

12) F. Chopin: Valse E dur, op. posth.                            Klára Gibišová, 1. cena

      F. Liszt: Etudy S. 136                                                ZUŠ I. Hurníka, Praha                

                        č.1 - C dur                                               pedagog Taťána Vejvodová

 

III. kategorie

13) J. S. Bach: Dvouhlasá invence a moll                    Klára Mlejnková, 1. cena

      B. Martinů: Loutky                                                    ZUŠ I. Hurníka, Praha 2

      Loutkové divadlo                                         pedagog Taťána Vejvodová

                                                                 

14) M. Albéniz: Sonata D dur „Zapateado“                      Leon Koval, 1. cena

      A. Chačaturjan: Sonatina C dur                                 GMHS, Praha 3

             1. Allegro giocoso                                  pedagog Hana Dvořáková

 

                     

15) J. S. Bach: Preludium a fughetta G dur                     Nora Lubbadová,1. cena,

      C. Debussy: Doctor Gradus ad Parnassum                    absolutní vítězka soutěže

      E. Grieg: Arietta                                                        ZUŠ Olešská, Praha 10

           Srdce básníkovo, op. 52, č. 3                               pedagog J. Šnederflerová

 

 

Plakát vyhlášení soutěže 2020.pdf 

GDPR_2020.pdf 
Statut soutěže 2020 .pdf
 

 

 

 

 

 

 

Zvláštní ceny-3.pdf

výsledky soutěže 2019.pdf 

výsledky 0. , 1., 2. kat.pdf 
výsledky 3., 4. kat..pdf 
 

Kontakt

Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ Komenského náměstí 400/9
130 00 Praha 3
Ústředna +420 221 434 711
GSM brána +420 604 273 248
sekretariat@gmhs.cz